MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5406136
*
nr 540 6136
Fåtölj
Bruno Mattsson, Jetson
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 september 2008
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson bruno mattsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
*
Fåtölj
nr 540 6136
Fåtölj
Bruno Mattsson, Jetson
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 september 2008 |
- Budhistorik
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson bruno mattsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59 -
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19